Medewerkers


Het bureau van de VU Law Academy heeft twaalf medewerk(st)ers, waarvan twee student-assistenten. Zij zijn verantwoordelijk voor de algehele organisatie. Met veel plezier en enthousiasme zetten zij zich elke dag in om de kwaliteit van de cursussen en leergangen te waarborgen.

Monique Becker 
mw. Monique Becker
coördinator leergangen
m.becker@vu.nl
+31 20 59 83694
Jan Breed
dhr. drs. Jan Breed
productontwikkeling VU Law Academy
j.breed@vu.nl 
+31 20 59 86206
Branka Dasovic

mw. Branka Dasović MSc
coördinator leergangen 
b.dasovic@vu.nl
+31 20 59 83612
Ilse H.
mw. Ilse Herweijer
medewerker cursistenadministratie
i.herweijer@vu.nl
+31 20 59 88137



mw. Merel van den Berg
student-assistent
vula.rechten@vu.nl
+31 20 59 86255

Melanie Nab
mw. drs. Melanie Nab
medewerker Marketing en Communicatie
m.i.c.nab@vu.nl
+31 64 08 98962 
Ireen Schouten new       

mw. drs. Ireen Schouten
projectleider Marketing en Communicatie
opleidingsmanager incompanycursussen    
i.schouten@vu.nl
+31 20 59 85246
Daniëlla de Graaf


mw. Daniëlla de Graaf
medewerker marketing en communicatie
d.j.de.graaf@vu.nl
+31 61 24 05249



Max Luijkx
student-assistent
vula.rechten@vu.nl
+ 31 20 59 86255
Sabrina Spoor

mw. Sabrina Spoor
medewerker cursusadministratie
vula.rechten@vu.nl
+ 31 20 59 86255

Michel Talakua
dhr. Michel Talakua BEc SMP
relatiemanager
p.m.talakua@vu.nl
+ 31 20 59 89 516
Evelien Zwart
mw. mr. Evelien Zwart
Directeur VU Law Academy
e.h.zwart@vu.nl
+31 20 59 86643


Bekijk voor adres van de VU Law Academy en route de algemene webpagina contactinformatie.